UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moje pytanie jest takie. Dlaczego w Elblągu przeznacza się na sport tak małe pieniądze? Znam kilka wielkoscią porównywalnych miast gdzie na sport miasto przekazuje dużo więcej lub bardzo dużo więcej i nie są to bardzo bogate miasta. Ja osobiscie wolę aby moje pieniądze z podatków szły na sport w moim miescie jakikolwiek niż na nagrody lub inne trefne wydatki naszych polityków miejskich i urzędasów.