UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może niech luby jadą do tych miast, gdzie przeznacza się więcej i urwą coś dla siebie? w sum ie po co maja obciążać budżet E-ga?
To może niech luby jadą do tych miast, gdzie przeznacza się więcej i urwą coś dla siebie? w sum ie po co maja obciążać budżet E-ga?