UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na jesieni 2023 sa wybory. Jaki jest sens wywalania kasy na referendum zeby kto inny przez pół roku rządził. Zanim sie wdrozy to tez minie troche czasu. To sa nasze pieniadze wydawajmy je rozsądnie.

HvK

Anuluj