UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak w 1.Gdańsku, 2.Gdyni, 3.Szczecinie. NIe slyszalem zeby w 3miescie jakos protestowali, a to chyba nie jest miasto proPIS?

Realista1

Anuluj