UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Póki co realizowana jest koncepcja "innego" rozwoju... ale o tej koncepcji nie wolno informować, bo mieszkańcy miasta mogliby się zdenerwować faktem długoterminowego spuszczania ich podatków do klozetu...
GłębokaMyśl