UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Póki co realizowana jest koncepcja "innego" rozwoju... ale o tej koncepcji nie wolno informować, bo mieszkańcy miasta mogliby się zdenerwować faktem długoterminowego spuszczania ich podatków do klozetu...

GłębokaMyśl

Anuluj