UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
obecny nie ma ani pomyslu ani tym bardziej funduszy na port, ba on nawet na mala przystan nie ma. za to przewala nasze pieniadze na jakies durne procesy w ktorych tylko odklepuje w mate jak Najman narazajac podatnikow na koszty. Zmiana jest potrzeban natychmiast i nie ma juz co do tego watpliwosci.
gagar