UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Realista1 - Niestety- to są układy i układziki, powiem krótko, gdyby nasze miasto było samodzielnym województwem, ewentualnie w województwie pomorskim, to by była całkiem inna bajka.
Ędward Ącki
@Realista1 - Niestety- to są układy i układziki, powiem krótko, gdyby nasze miasto było samodzielnym województwem, ewentualnie w województwie pomorskim, to by była całkiem inna bajka.
Ędward Ącki