UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Realista1 - Niestety- to są układy i układziki, powiem krótko, gdyby nasze miasto było samodzielnym województwem, ewentualnie w województwie pomorskim, to by była całkiem inna bajka.

Ędward Ącki

Anuluj