UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Totylkoja - "Ci którzy nie liżą tyłków zawsze muszą radzić sobie sami"- szkoda, że kosztem poziomu życia masy ludzi, ale u ruskich pisowców to się nie liczy.


Anuluj