UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powtarzasz się. Ruscy pisowcy? Lepsze to chyba od podawania płaszczy w Brukseli. Niestety Ci którzy nie liżą tyłków zawsze muszą radzić sobie sami ale przynajmniej nie uprawiają politycznej prostytucji jak Rudy. Wszystko by sprzedał i na kolana padł przed hitlerowcami w następnym pokoleniu.
Totylkoja