UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W nowym ładzie działki? Żarty jakieś. Żeby kupować działki trzeba w normalnym kraju godnie żyć. Polska to wychwalany tylko przez ruskich pisowców, na prawdę trzeci świat i skrajna bieda.


Anuluj