UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powtarzasz się. Ruscy pisowcy? Lepsze to chyba od podawania płaszczy w Brukseli. Niestety Ci którzy nie liżą tyłków zawsze muszą radzić sobie sami ale przynajmniej nie uprawiają politycznej prostytucji jak Rudy. Wszystko by sprzedał i na kolana padł przed hitlerowcami w następnym pokoleniu.
Totylkoja