UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Orle, to dlaczego za tych co dzielili miedzy siebie CENY stały w miejscu przez lata? Dlaczego nie daliście opłacalnej dla państwa ulgi podatkowej w takiej samej kwocie (nawet płaconej co miesiąc, ale ulgi podatkowej)zamiast 500+ - bo dostający musiałby pracować, a to nie Wasz elektorat? Tak wy pogadacie, a my wszyscy za to DODATKOWO płacimy!
edytowany