UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lubie.kefir - Jacy Wy? Jestem zwykłym człowiekiem z oczami i uszami, Źle się dzieje w kraju pomimo picowania, oraz flag i orłów w TVP, więc jak widzę, czy czytam bzdury, to czasami reaguje i coś napiszę. Lecz plusów sobie nie stawiam. Tyle w temacie.

edytowany

Anuluj