UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@GłębokaMyśl - Lewica wprowadzi:)Co do reszty, pełna zgoda. Osobiście 4 (słownie: cztery)razy składałem akt apostazji - już kilka lat temu - i za każdym razem wtedy klecha wynajdywał jakieś przeszkody: a to dwóch świadków zażądał, kiedy ich przyprowadziłem, to się okazało, że oboje muszą być. .. ochrzczeni!:)Za trzecim razem pleban się zamknął przed nami na plebanii i udawał, że go nie ma:)Na koniec odesłał mnie do parafii miejsca zamieszkania, kiedy się dowiedział, że wtedy mieszkałem. .. w Szkocji! xd Ostatecznie wysłałem pismo do kurii i szczerze mówiąc, to do dziś nie wiem czy mnie sutannowi wykreślili ze swojej ewidencji, bo potwierdzenia najmniejszego nie otrzymałem:)Tak że jak ktoś ma ochotę się użerać, to oczywiście można, tylko czy jest sens? Imo lepiej po prostu zaprzestać jakichkolwiek kontaktów z tą wsteczną instytucją i oczywiście słusznie ją opodatkować jak najszybciej:)
RobertKoliński