UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RodemzElbląga - Przynajmniej honorowo, czego już o PO-PiSpłuczynach po AWS nie można powiedzieć, prawda?:)Ale zapominacie Towarzyszu/ko o kilku innych sprawach - odbudowie Polski ze zniszczeń wojennych, uprzemysłowieniu i elektryfikacji kraju, zaprowadzeniu sprawiedliwości społecznej i równości płci w Polsce (do 1993 roku), zlikwidowaniu bezrobocia w Polsce Ludowej, wprowadzeniu Polski do UE, do NATO (niestety:)czy uchwaleniu Konstytucji z 1997 roku, którą dziś klesza pato-prawica nagminnie łamie i poniewiera:)Lewica ma największe zasługi w historii dla Rzeczpospolitej i jej obywateli/ek, bo z poddanych i wyzyskiwanych przez klasy uprzywilejowane mas uczyniła Obywateli Pierwszej Kategorii i żadne ujadanie wstecznej prawicy tego nie zmieni - kolejne pokolenia światłych Polaków wciąż będą o tym pamiętać:)
lubie.kefir