UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież powinna być wolność słowa, w wolnym kraju każdy powinien mieć możliwość krytykowania każdego, w USA to można nawet obrażać prezydenta i nic za to nie grozi, bo jest wolność słowa. W Polsce nie ma wolności słowa. Na szacunek to się pracuje całe życie, żadne przepisy czy normy prawne nie spowodują, że 1 do 2 będzie miał szacunek.