UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś złego dzieje się w policji, skoro jakiś lump pozwala sobie na wykrzykiwanie do nich tekstów z okna samochodu. Policja nie ma szacunku.

Szacunek policji?

Anuluj