UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coś złego dzieje się w policji, skoro jakiś lump pozwala sobie na wykrzykiwanie do nich tekstów z okna samochodu. Policja nie ma szacunku.
Szacunek policji?
Coś złego dzieje się w policji, skoro jakiś lump pozwala sobie na wykrzykiwanie do nich tekstów z okna samochodu. Policja nie ma szacunku.
Szacunek policji?