UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież powinna być wolność słowa, w wolnym kraju każdy powinien mieć możliwość krytykowania każdego, w USA to można nawet obrażać prezydenta i nic za to nie grozi, bo jest wolność słowa. W Polsce nie ma wolności słowa. Na szacunek to się pracuje całe życie, żadne przepisy czy normy prawne nie spowodują, że 1 do 2 będzie miał szacunek.


Anuluj