UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Szacunek policji? - Nie mają szacunku, bo sami sobie winni. Wcześniej zawsze miałeś dużo szacunku dla policjantów dopóki nie przekonałem się jacy oni naprawdę są.
@Szacunek policji? - Nie mają szacunku, bo sami sobie winni. Wcześniej zawsze miałeś dużo szacunku dla policjantów dopóki nie przekonałem się jacy oni naprawdę są.