UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Szacunek policji? - Nie mają szacunku, bo sami sobie winni. Wcześniej zawsze miałeś dużo szacunku dla policjantów dopóki nie przekonałem się jacy oni naprawdę są.


Anuluj