UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czas zliwkidowac te smieszna orkiestre, to tylko rozwiazuje paru muzykantrom spoza Elblaga problemy z bezrobociem i do niczego wiecej nie sluzy. idzie na to 2 mln zl, ktore w dobie koronawirusa sa bardziej potrzebne gdzie indziej


Anuluj