UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej na kolejne + dawać :)ehhgh Nie dogodzisz. .. tylko daj i daj i daj a do roboty d..ruszyć to nie! Tylko narzekac


Anuluj