UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej na kolejne + dawać :)ehhgh Nie dogodzisz. .. tylko daj i daj i daj a do roboty d..ruszyć to nie! Tylko narzekac
Najlepiej na kolejne + dawać :)ehhgh Nie dogodzisz. .. tylko daj i daj i daj a do roboty d..ruszyć to nie! Tylko narzekac