UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czas zliwkidowac te smieszna orkiestre, to tylko rozwiazuje paru muzykantrom spoza Elblaga problemy z bezrobociem i do niczego wiecej nie sluzy. idzie na to 2 mln zl, ktore w dobie koronawirusa sa bardziej potrzebne gdzie indziej