Wybrany wątek opinii
A moim zdaniem paranoicy niech siedzą w domu ci którzy martwią się o innych niech siedza w domu ale ci którzy nie wierzą w paranoje , patrzą na statystyki ,że mały odsetek ludzi umiera i nie słuchają propagandy z telewizji niech są szczęśliwi chodzą na spacerki i żyją w miarę normalnie , w miarę bo w śród wariatów co sraczki dostali i papier wykupili aaa tej sraczki to od ryżu i makaronu co też go wykupili
Do moderacji
Odpowiedz
9
18
Włosi też patrzyli, że w Chinach 2%, to teraz u siebie mają w nagrodę za odwagę 7%. W Hiszpanii tez już segregują pacjentów, bo nie da się takiej liczby leczyć w jednym czasie. Dziś już tylko ignoranci nazywają realistów panikarzami.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
@Trzeźwo myślący - Czas nie stoi w miejscu - nic nie jest pewne, nawet opinie się zmieniają i to niezależnie od epidemi, pandemii czy innych sytuacji kryzysowych. Tak po prostu - w życiu. Proszę nikogo już więcej nie oceniać - niech Pan przeczyta swój tekst za kilka dni i wtedy samego siebie oceni. Proszę Pana, mimo wszystko, o stosowanie się do zaleceń.
Dużo spokoju i rozwagi
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Trzeźwo myślący - Nie wiem dlaczego się tak podpisałeś, bo z trzeźwym myśleniem masz 0 wspólnego. Nie boję się o siebie i nie zes. .łem się z zakupem ilości papieru. Zwyczajnie ograniczam sobie i rodzinie jakiekolwiek wyjścia z domu, żeby PRZERWAĆ ŁAŃCUCH. To jest trzeźwe myślenie, a nie twoje. Twoje to ignorancja rodem z cebulandi. I jak mi wyskoczysz, że na grypę umiera więcej, to wbij sobie do łba, że na grypę mamy już szczepionki i wiemy jak leczyć, a tu mamy do czynienia z czymś nowym, co na chwilę obecną można powstrzymać JEDYNIE przerwaniem łańcucha zarażeń. Imbecylu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0