UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem paranoicy niech siedzą w domu ci którzy martwią się o innych niech siedza w domu ale ci którzy nie wierzą w paranoje , patrzą na statystyki ,że mały odsetek ludzi umiera i nie słuchają propagandy z telewizji niech są szczęśliwi chodzą na spacerki i żyją w miarę normalnie , w miarę bo w śród wariatów co sraczki dostali i papier wykupili aaa tej sraczki to od ryżu i makaronu co też go wykupili
Trzeźwo myślący