UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Trzeźwo myślący - Czas nie stoi w miejscu - nic nie jest pewne, nawet opinie się zmieniają i to niezależnie od epidemi, pandemii czy innych sytuacji kryzysowych. Tak po prostu - w życiu. Proszę nikogo już więcej nie oceniać - niech Pan przeczyta swój tekst za kilka dni i wtedy samego siebie oceni. Proszę Pana, mimo wszystko, o stosowanie się do zaleceń. Dużo spokoju i rozwagi