UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Włosi też patrzyli, że w Chinach 2%, to teraz u siebie mają w nagrodę za odwagę 7%. W Hiszpanii tez już segregują pacjentów, bo nie da się takiej liczby leczyć w jednym czasie. Dziś już tylko ignoranci nazywają realistów panikarzami.