UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Włosi też patrzyli, że w Chinach 2%, to teraz u siebie mają w nagrodę za odwagę 7%. W Hiszpanii tez już segregują pacjentów, bo nie da się takiej liczby leczyć w jednym czasie. Dziś już tylko ignoranci nazywają realistów panikarzami.