UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Trzeźwo myślący - Nie wiem dlaczego się tak podpisałeś, bo z trzeźwym myśleniem masz 0 wspólnego. Nie boję się o siebie i nie zes. .łem się z zakupem ilości papieru. Zwyczajnie ograniczam sobie i rodzinie jakiekolwiek wyjścia z domu, żeby PRZERWAĆ ŁAŃCUCH. To jest trzeźwe myślenie, a nie twoje. Twoje to ignorancja rodem z cebulandi. I jak mi wyskoczysz, że na grypę umiera więcej, to wbij sobie do łba, że na grypę mamy już szczepionki i wiemy jak leczyć, a tu mamy do czynienia z czymś nowym, co na chwilę obecną można powstrzymać JEDYNIE przerwaniem łańcucha zarażeń. Imbecylu.