UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i cała polityka naszego włodarza. Zniszczyć wszystkie historyczne budynki zamiast o nie dbać i pamiętać o naszej historii. Lepiej doprowadzić do ruiny, zburzyć i sprzedać działkę jakiemuś koledze.

Elblążanka27

Anuluj