UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i cała polityka naszego włodarza. Zniszczyć wszystkie historyczne budynki zamiast o nie dbać i pamiętać o naszej historii. Lepiej doprowadzić do ruiny, zburzyć i sprzedać działkę jakiemuś koledze.
Elblążanka27