UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wspaniale że jesteś tak utalentowany szkoda tylko że tego nie kontynuowałeś. Patrząc na dzisiejsze czasy i służbę w jakiejkolwiek formacji śmiało mogę stwierdzić że mimo wszystko jestem zadowolony z osób tego pokroju ktore decydują nie na jakąkolwiek aktywnosc w służbach, bo w razie W to oni jako pierwsi staną na granicy by jej bronić, ktokolwiek miał by ją naruszyć i jak potężna siła nacierać.
Patriota