UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniale że jesteś tak utalentowany szkoda tylko że tego nie kontynuowałeś. Patrząc na dzisiejsze czasy i służbę w jakiejkolwiek formacji śmiało mogę stwierdzić że mimo wszystko jestem zadowolony z osób tego pokroju ktore decydują nie na jakąkolwiek aktywnosc w służbach, bo w razie W to oni jako pierwsi staną na granicy by jej bronić, ktokolwiek miał by ją naruszyć i jak potężna siła nacierać.

Patriota