UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tej Szczepa… wszędzie pełno w mediach, ciekawe jak by się sprawdziła na "małpim gaju". Tak samo jak reszta WOT. Ja miałem 2 lata obowiązkowej służby, a teraz jak słyszę ile ćwiczeń ma WOT to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Rocznik 66

Anuluj