UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Wp.pl trolle z rosji już płaczą, że ten przekop to bez sensu, niemcy podobnie. Im bardziej sąsiedzi Polski płaczą tym bardziej musi być to ważny projekt. A co do Krynicy to już się swoje nachapali cenami z kosmosu....

Heha