UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Wp.pl trolle z rosji już płaczą, że ten przekop to bez sensu, niemcy podobnie. Im bardziej sąsiedzi Polski płaczą tym bardziej musi być to ważny projekt. A co do Krynicy to już się swoje nachapali cenami z kosmosu....
Heha