UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie tak - to m. in. dlatego trójmiejska PO była i jest temu projektowi przeciwna, to dlatego też publikowali kilka miesięcy temu te różne bzdury w memach o żegludze przez "dostosowaną" Szkarpawę etc. Przekop Mierzei jest ogromną i w chwili obecnej chyba jedyną tego rodzaju szansą na rozwój nie tylko Elbląga, ale i całego regionu nadzalewowego, stąd nie mogą przeboleć tego sukcesu PiSowskich reakcjonistów;) No ale to tylko świadczy o ich tzw. patriotyzmie - zarówno tym lokalnym, jak i tym z kategorii imponderabiliów - oraz o wiedzy nt. gospodarki regionu i kraju;)

RobertKoliński