UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie ten profesor najpierw pisał, że takich statków nie ma, co tu wpłyną, jak ludzie pokazali, że są, to teraz pisze, że są nieliczne. Trójmiasto jest przeciwne przekopowi, bo u nich w marinach za postój 9 metrowego jachtu przez dobę trzeba zapłacić od 40 do ponad 60 zł, a w Elblągu to 15 zł, część z tych marin należy do samorządu trójmiejskiego i albo będą musieli po przekopie obniżyć opłaty, albo część jachtów tutaj przypłynie na zimowanie.