Wybrany wątek opinii

Zadziwiające jest jak w tamtych czasach skutecznie reagowała policja na przypadki zakłóceń porządku publicznego i innych wybryków o charakterze chuligańskim. Dziś tego rodzaju zdarzenia przechodzą bez żadnej reakcji służb porządkowych. Jaka też musiała być obawa przed policją, bo oto jeden funkcjonariusz skutecznie zapanował nad bójką kilku osób. Obecnie do takiej sytuacji konieczny byłby przyjazd grupy interwencyjnej.
Helmuth (2019.09.07)
@Helmuth - * -Dziś tego rodzaju zdarzenia przechodzą bez żadnej reakcji służb porządkowych. -* - Godzinami czekasz czasami a bardzo często w ogóle się nie doczekasz patrolu. Nie sądzę, że wina leży tylko z braku policjantów. Zawsze mówią, że zależy dużo od komendantów, bo to oni odpowiadają przecież za taki stan.
(2019.09.07)
@Helmuth - Wcale nie jest zadziwiwiające bo kiedys to było cos niespotykanego, to się zdarzało incydentalnie, a dzisiaj takie wybryki są MASOWE. Chuligani, bandyci mają wielkie prawa, policja nawet połowe tych praw nie ma. Nie ma nawet co porownywac.
sarenka (2019.09.07)
@sarenka - Prawa policjantów są nadużywane przez nieżetelnych policjantów w stosunku powiedzmy do przeciętnych normalnych obywateli, ale do bandziorów te prawa w zasadzie mają ograniczone ( nie jest to dziwne?). Z przeciętniakiem obejdą się brutalnie a z bandziorem jak z niewinną owieczką i to ludzi często bardzo denerwuje.
(2019.09.07)
Powrót do komentarzy