UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Helmuth - Wcale nie jest zadziwiwiające bo kiedys to było cos niespotykanego, to się zdarzało incydentalnie, a dzisiaj takie wybryki są MASOWE. Chuligani, bandyci mają wielkie prawa, policja nawet połowe tych praw nie ma. Nie ma nawet co porownywac.
sarenka