UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@sarenka - Prawa policjantów są nadużywane przez nieżetelnych policjantów w stosunku powiedzmy do przeciętnych normalnych obywateli, ale do bandziorów te prawa w zasadzie mają ograniczone ( nie jest to dziwne?). Z przeciętniakiem obejdą się brutalnie a z bandziorem jak z niewinną owieczką i to ludzi często bardzo denerwuje.