UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zadziwiające jest jak w tamtych czasach skutecznie reagowała policja na przypadki zakłóceń porządku publicznego i innych wybryków o charakterze chuligańskim. Dziś tego rodzaju zdarzenia przechodzą bez żadnej reakcji służb porządkowych. Jaka też musiała być obawa przed policją, bo oto jeden funkcjonariusz skutecznie zapanował nad bójką kilku osób. Obecnie do takiej sytuacji konieczny byłby przyjazd grupy interwencyjnej.

Helmuth

Anuluj