UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Helmuth - * -Dziś tego rodzaju zdarzenia przechodzą bez żadnej reakcji służb porządkowych. -* - Godzinami czekasz czasami a bardzo często w ogóle się nie doczekasz patrolu. Nie sądzę, że wina leży tylko z braku policjantów. Zawsze mówią, że zależy dużo od komendantów, bo to oni odpowiadają przecież za taki stan.