UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Helmuth - * -Dziś tego rodzaju zdarzenia przechodzą bez żadnej reakcji służb porządkowych. -* - Godzinami czekasz czasami a bardzo często w ogóle się nie doczekasz patrolu. Nie sądzę, że wina leży tylko z braku policjantów. Zawsze mówią, że zależy dużo od komendantów, bo to oni odpowiadają przecież za taki stan.


Anuluj