UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Helmuth - Wcale nie jest zadziwiwiające bo kiedys to było cos niespotykanego, to się zdarzało incydentalnie, a dzisiaj takie wybryki są MASOWE. Chuligani, bandyci mają wielkie prawa, policja nawet połowe tych praw nie ma. Nie ma nawet co porownywac.

sarenka

Anuluj