UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@sarenka - Prawa policjantów są nadużywane przez nieżetelnych policjantów w stosunku powiedzmy do przeciętnych normalnych obywateli, ale do bandziorów te prawa w zasadzie mają ograniczone ( nie jest to dziwne?). Z przeciętniakiem obejdą się brutalnie a z bandziorem jak z niewinną owieczką i to ludzi często bardzo denerwuje.