UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego pis przegrywa w miastach. .. .bo w miastach są ludzie lepiej wykształceni, wyborcami PIS są ludzie nie przekraczający wykształcenie zawodowego. .. .:)
pil
dlaczego pis przegrywa w miastach. .. .bo w miastach są ludzie lepiej wykształceni, wyborcami PIS są ludzie nie przekraczający wykształcenie zawodowego. .. .:)
pil