UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego pis przegrywa w miastach. .. .bo w miastach są ludzie lepiej wykształceni, wyborcami PIS są ludzie nie przekraczający wykształcenie zawodowego. .. .:)

pil

Anuluj