UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
'a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?' Co najwyżej naiwni uczciwi. Poza tym cwaniaki liczące na coś.
'a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?' Co najwyżej naiwni uczciwi. Poza tym cwaniaki liczące na coś.