UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

'a może ci popierający PIS to ludzie uczciwi, a tych w Elblągu jest mniejszość ?' Co najwyżej naiwni uczciwi. Poza tym cwaniaki liczące na coś.


Anuluj