UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech pokażą całe nagranie! Jeżeli kierowca minął nieoznakowany radiowóz z taka prędkością to jak najbardziej jest słuszna kara.... Ja osobiście straciłem prawo jazdy ale nieoznakowany radiowóz stał zamna na światłach i gdy ruszyłem i przekroczyłem prędkość o 30 w terenie zabudowanym nic nie reagowali .... czekali aż będę miał 50+ i wtedy wykonali 2 pomiary i włączyli koguty .... tak jestem winny ale czy policja jako organ prewencyjny nie powinien reagować już odrazu po przekroczeniu prędkości o 30 ?

E500

Anuluj