UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może mają taki próg tolerancji i za przekroczenie o 30 nie karają? Pomyśl... Zresztą co to za przekroczenie o 30 km/h dla E500. Pewnie od razu czuli że jeleń i da się odstrzelić...

Myśliwy w W124

Anuluj