UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może mają taki próg tolerancji i za przekroczenie o 30 nie karają? Pomyśl... Zresztą co to za przekroczenie o 30 km/h dla E500. Pewnie od razu czuli że jeleń i da się odstrzelić...
Myśliwy w W124
A może mają taki próg tolerancji i za przekroczenie o 30 nie karają? Pomyśl... Zresztą co to za przekroczenie o 30 km/h dla E500. Pewnie od razu czuli że jeleń i da się odstrzelić...
Myśliwy w W124