To zawodowcy
Jedna z wczorajszych konkurencji - zawodnicy podpłynęli kajakami pod kladkę na rzece Elbląg i musieli się na nią wspiąć (fot. WS)
Cztery zespoły, każdy liczący czterech zawodników, wyruszyły wczoraj (21 października) na trasę Masters w ramach Mistrzostw Polski Adventure Racing 2010. Zmagały się z deszczem, nadal mkną na przekór silnym podmuchom wiatru. Pływają kajakami, biegają po lesie, jeżdżą na rowerach i na rolkach. Zobacz fotoreportaż.