UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"zrobili z mostu skocznie a co gdyby tak linka sie przerwala i co kto by wine poniosl ??" skoro nie masz dziecko o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj. liny alpinistyczne to nie są jakieś zwykłe sznurki. na jednej linie może wisieć sobie wiele osób na raz. widziałem kiedyś test który pokazał że na dobrej jakości linie można śmiało zawiesić średniej wielkości auto.

esrdtf