UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
4/5 mieszkancow naszego miasta to spoleczniaki co by tylko na psiarnie dzwonily. .. a ten to a ten tamto. .. zeby tylko sami sie nie zdziwili jak ktos ich sprzeda bo watpie ze wszystko co robia jest zgodne z prawem