UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

4/5 mieszkancow naszego miasta to spoleczniaki co by tylko na psiarnie dzwonily. .. a ten to a ten tamto. .. zeby tylko sami sie nie zdziwili jak ktos ich sprzeda bo watpie ze wszystko co robia jest zgodne z prawem